ОТРИМАННЯ ПОСВІДКИ НА 

ПРОЖИВАННЯ

Наша Компанія допоможе Вам розібратися у всіх питаннях, пов'язаних з процесом отримання посвідки на проживання в Україні.

Послуга

Строк оформлення (робочі дні)

Вартість, грн.

 

1

Консультації і послуги по отриманню посвідки на тимчасове проживання на території України

14-20

5000,00

2

Консультації і послуги по отриманню посвідки на постійне проживання на території України

70-90

10000,00

3

Консультаційно - інформаційні послуги з міграційних питань

5-7

За домовленістю

Що таке посвідка на проживання – це документ, що посвідчує особу, який є підтвердженням законного проживання (тимчасового чи постійного) іноземних громадян, а також осіб без громадянства на території країни перебування, іншими словами – це один із способів легалізації іноземців, а також осіб без громадянства в певній країні.

Наявність певних підстав для проживання в Україні дає право іноземцю/особі без громадянства отримати посвідку на проживання: тимчасову або постійну.

Посвідка на тимчасове проживання – це офіційний документ, який на законодавчому рівні дозволяє його власнику певний період часу законно перебувати на території чужої для нього країни. Процедура отримання тимчасової посвідки є простішою та менш тривалою по часу виготовлення, ніж процедура з оформлення посвідки на постійне проживання. Якщо ви бажаєте перебувати в Україні довше ніж це дозволено візою, тоді слід задуматися про оформлення такого документа.

Посвідка напостійне проживання– це документ встановленого зразка, який засвідчує право іноземця законно та постійно перебувати на території України. За наявності такого документа, іноземець може користуватися  майже усіма законодавчо визначеними правами та обов’язками громадянина України.

Питання легального в’їзду та перебування іноземців та осіб без громадянства на території України набуває все більшого значення в останні роки.

По-перше, це пов’язано із поступовим “стиранням” кордону з Європою та залученням все нових та нових проектів та інвестицій, найманням іноземних експертів та фахівців українськими фірмами.

По-друге, не оминули це питання і події на сході та пов’язані з цим певні обмеження, що стосуються в’їзду іноземців в Україну. Водночас, з іншої сторони, зміни в законодавстві, які відбулись у вересні 2017 року, свідчать про позитивний напрям реформування правової системи шляхом запровадження більш лояльної, простішої та прозорішої процедури для в’їзду та перебування іноземців в Україні.

Іноземні громадяни, а також особи без громадянства мають право перебувати на території України на певних підставах, встановлених законодавством України. Право тимчасово/постійно перебувати на території України мають, зокрема:

  • іноземні громадяни, які отримали візу, протягом зазначеного в ній терміну перебування в Україні;
  • громадяни країн, з якими встановлено безвізовий режим (до 90 днів перебування без візи на території України протягом 180 днів);
  • іноземні громадяни та особи без громадянства, що отримали посвідку на тимчасове проживання (ПТП) в Україні.
За безкоштовною консультацією звертайтесь за телефоном.