Консалтингові послуги

Консалтингові послуги, як відомо, полягають у наданні клієнтові обґрунтованої інформації з актуальних для нього проблем щодо найрізноманітніших об'єктів. Ці послуги класифікують на такі групи: загальне управління, юридичні послуги, адміністрування, фінансове управління, управління персоналом, маркетинг, виробництво, інформаційні технології, спеціалізовані сфери діяльності та ін.

Ми впевнені, що наші послуги не повинні обмежуватися тільки аудитом та бухгалтерським обслуговуванням.

Наявність в нашій компанії кваліфікованих спеціалістів дозволяє здійснювати управлінське консультування будь-якого масштабу, відповідаючи на різні потреби наших клієнтів і зменшуючи бізнес-ризики.

Ми не зупиняємося на досягнутому і прагнемо до постійного розвитку. Євроінтеграція і досвід наших європейських партнерів стали орієнтиром для вдосконалення наших послуг.

Ми готові забезпечити повний комплекс послуг на всіх етапах розвитку бізнесу - від вибору оптимальної системи оподаткування, реструктуризації бізнесу, правового забезпечення діяльності підприємства, консультування з питань податкового та валютного законодавства, трансфертного ціноутворення до супроводу внутрішніх і міжнародних транзакцій і виходу компанії на європейські та світові ринки.