ліцензування

Найпоширенішим попитом по м.Києву та області є отримання ліцензій на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном. 

 

УВАГА!!!
У разі замовлення декілька ліцензій (АЛКО+ТЮТЮН) на даний час діє АКЦІЯ: Вартість послуг на отримання ліцензії:
1500 грн. - 1 250 грн. Термін виконання: 10-12 робочих днів.
 

Згідно із законодавством України, торгівля тютюном та алкоголем, в тому числі пивом, підлягає ліцензуванню. Ліцензія видається строком на 1 рік. Ліцензія видається тільки суб'єктам господарювання (юр. Особам або приватним підприємцям)

Ми допоможемо Вам отримати ліцензію в найкоротші терміни, Вам не доведеться їздити по інстанціях, стояти в чергах і по кілька разів переподавати документи.

Роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) або тютюновими виробами може здійснюватися суб'єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій.

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями,крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі; на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі - 2000 гривень, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, - 500 гривень на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), на кожний окремий, зазначений у ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі, і 250 гривень - на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі.

  Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю сидром та перрі (без додання спирту) становить 780 гривень на кожне місце торгівлі незалежно від його територіального розташування.

  Для місць торгівлі, які розташовані за межами території міст обласного підпорядкування і міст Києва та Севастополя на відстані до 50 км та які мають торговельні зали площею понад 500 кв. м, плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі, та 2000 гривень на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі.

  Плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами справляється щоквартально рівними частками і зараховується до місцевих бюджетів згідно з чинним законодавством.


   Документи необхідні для отримання ліцензії на роздрібну торгівля алкоголем та тютюном:

   • Заява на ліцензію з печаткою
   • Платіжка з відміткою банку за ліцензійний збір оригінал (8000 гривень для алкоголю або 2000 гривень для тютюну на рік для кожного касового апарату в межах міста або 500 грн. для алкоголю та 250 для тютюну для сіл). Збір може сплачуватися поквартально.
   • Реєсстраційне посвідчення на касовий апарат + віддати копію
   • Договір оренди(оригінал) + копію + копію документа на власність приміщенням(Якщо суборенда то : суб – оренда – власність)
   • Доручення на наших представників
   • Фотографії приміщення
   • Папка скоросшивач

   Також, ми пропонуємо отримати ліцензію за наступними напрямками:

   1. Ліцензія на оптову / роздрібну торгівлю алкоголем.
   2. Оптова / роздрібна торгівля тютюновими виробами.
   3. Ліцензія на будівництво.
   4. Ліцензія на таксі.
   1. Ліцензія на пасажирські перевезення
   2. Ліцензія на міжнародні перевезення.
   3. Ліцензія на торгівлю медичними препаратами.
   4. Ліцензія на ветеринарну практику.
   Ціни на дані ліцензії за домовленістю. Надішліть Ваше питання на пошту: yurist@2-yurist.in.ua  або  зверніться за безкоштовною консультацією по телефону.