Банкрутство

Відповідно до Закону України «Про банкрутство», суб'єктом банкрутства може бути будь-яка юридична особа, яка не в змозі своєчасно задовольнити потреби кредиторів і виплатити податки та зареєстрована як суб'єкт підприємницької діяльності. Боржником є ​​юридична особа, проти якої порушено справу про банкрутство, а банкрут - це боржник, який знаходиться в процесі ліквідації.

На сьогоднішній день процедура банкрутства є альтернативною формою ліквідації підприємства, перевага якої полягає в тому, що будь-яке підприємство, що має борги може бути ліквідовано в незалежності від їх обсягу та виду. Така процедура не передбачає проходження перевірок. Ініціатором процедури банкрутства може бути як сам боржник, так і його кредитори.

Для забезпечення правильності і ефективності здійснення процедури банкрутства необхідно володіти певними спеціальними знаннями і практичними навичками в даній сфері.

Фахівці юридичної компанії "НАДІЙНИЙ БІЗНЕС" допоможуть Вам правильно і ефективно провести процедуру банкрутства в стислі терміни і за розумною ціною.

 

Якщо у Вас є питання щодо проведення процедури банкрутства (ціна, терміни, тощо) звертайтесь за безкоштовною консультацією за телефоном або направляйте запит на нашу електронну адресу: vvs2018uk@gmail.com.
Після чого Вам зателефонує наш юрист для погодження всіх наступних кроків.